gototopgototop

Шановні друзі!

 

Польський концерн ATLAS, до складу якого входять 16 виробничих підприємств, 5 власних копалень гіпсу, ангідрату та кварцевого піску. В концерні працює понад 2 тис. працівників. Концерн є одним з провідних польських виробників та експортерів, його торгові марки «Atlas», «Dolina Nidy» є відомими далеко за межами Польщі.

Основні асортиментні групи це:

-  системи для укладання керамічної плитки (клеї для плитки та затирки для швів)

-  гідроізоляційні матеріали

-  матеріали для облаштування підлог

-  системи утеплення фасадів

-  гіпсові продукти

будівельні суміші

-  матеріали для реставрації пам’яток старовини

В 2001 році група ATLAS отримала Сертифікат ІSО 9001:2000, який свідчить про відповідність якості продукції світовим стандартам.

Успіх марки ATLAS -  це, в першу чергу, ретельний контроль за параметрами виробництва і якістю продукції. Інвестування в якість продукції і нові технології є стратегічною метою для засновників фірми. Позиція марки була закріплена  шляхом надання розширеного пакету послуг в сфері технічних  консультацій.

Головні стратегічні  цілі концерну - розвиток асортименту згідно очікувань Клієнта та вдосконалення продуктів, враховуючи їх безпечність для людей та навколишнього середовища. Наш асортимент - це більш, ніж сотні продуктів, в тому числі технологічні системи, що складаються з багатьох доповнюючих продуктів.

Безпечні і екологічні продукти марки ATLAS – результат ретельного проектування та контролю якості, багатолітнього співробітництва з перевіреною і досвідченою групою постачальників сировини, упаковки та послуг.

Продукція торгової марки ATLAS є відомою в Україні, і, завдяки своїй   високій якості та конкурентоспроможності, користується попитом у будівництві та ремонтах приватних будинків, торгових та офісних центрів, готелів та житлових комплексів.

Черговим кроком на шляху просування продукції ATLAS на європейському ринку стало створення у 2012 році офіційного представництва концерну в Україні.

Ми увійшли та просуваємось на ринку України з якісною продукцією, передовими технологіями, сучасними методами управління бізнесом.

«АТЛАС» пропонує Вам надійне, якісне, вигідне співробітництво.

 

 
© Copyright 2012 Atlas-tak.
Знайдіть нас у Google+