gototopgototop

Група ATLAS це польський концерн до складу якого входять 16 виробничих підприємств , 5 власних копалень гіпсу, ангідриту та кварцевого піску. В концерні працює понад 2000 людей.

Історія концерну розпочалась з компанії ATLAS, яка була заснована в 1991 році в місті Лодзь трьома співвласниками: Гжегожем Гжеляком, Анджєєм Вальчаком та Станіславом Чупінським. Впродовж кількох років компанія зайняла лідируючу позицію на польському ринку будівельної хімії. З часом було створено групу ATLAS, яка сьогодні налічує 18 підприємств: в основному це виробники будівельної хімії та постачальники сировини, а також транспортна компанія та компанія з галузі енергетики.

Місія яку поставила перед собою група формулюється просто: з продукцією ATLAS простіше та швидше будувати.

Завдяки досягненню відмінних фінансових результатів Група ATLAS відноситься до польських концернів з високою якістю управлінням.

З моменту заснування ATLAS прагне бути соціально відповідальною компанією. Група досягає цих цілей за допомогою власних благодійних організацій. Благодійний фонд ATLAS допомагає хворим людям, дітям, що живуть в бідних, часто не благополучних сім`ях. За ідею створення хоспісу в місті Сопот та її фінансування компанія отримала звання «Благодійник року» та спеціальний приз від Академії розвитку філантропії.

У Лодзі діє галерея мистецтв ATLAS заснована одним з партнерів компанії. За вісім років діяльності галерея здобула славу одного з найкращих виставкових центрів в Польщі. Згідно з рейтингами щотижневика ПОЛІТИКА галерея була двічі визнана однією з найкращих серед приватних. Вона також відома тим, що представляє широкий спектр сучасного візуального мистецтва.

Керуючись інтересами своїх клієнтів ATLAS впродовж багатьох років спонсорує спортивні заходи. В даний час ATLAS пишається «своїм» спортивно-розважальним центром АРЕНА Лодзь, одним з найбільших та найсучасніших в Польщі.

 
© Copyright 2012 Atlas-tak.
Знайдіть нас у Google+